Změny v Champ Selectu a Nový Conqueror Nautilus

Publikoval Rekt less 23. 6. 2020 v League of Legends

Změny v champ selectu

Od patcha 10.13 budete moci mutovat a reportovat hráče.

Mutování hráčů

Riot provádí tento experiment aby zjistili, zda champ select muting vede ke změnám v chování souvisejícím s negativním chatem v champ selectu a ve hře. Pokud mutnete hráče v champ selectu bude mutnut i ve hře. V po herním loby však mutnut nebude.

Reportování hráčů

 Riot provádí tento experiment, aby získali jasnou představu o tom, jak často dochází k různým typům negativního chování při výběru šampiona, a o různých dopadech, které mají ve hře (šance na výhru, míra in-game reportů atd.). Počáteční zkoušení Champ Select Reporting nebude vázán na trestné systémy.

Conqueror Nautilus

Conqueror Nautilus přijede na PBE v úterý, 23. června. Nautilus je způsob, jak mohou fanoušci oslavit rok 2020 LoL Esports Spring Split Champions. Nautilus bude stále oslavovat týmy, které se kvalifikovaly. Budou se dělit o 25% z výtěžku pro jarní Split Champions ve všech 12 regionálních ligách.

Conqueror Nautilus bude plně uvolněn s patchem 10.14 ve čtvrtek, 9. července. Bude k dispozici jako samostatný skin za 975 RP a jako součást balíčku, který zahrnuje šampióna, skin, ikonu a rámeček, za 2340 RP.